RİZE İLİ KAMU KURUM VE KURULUŞLARI LİSTESİSayfayı yazdır

Adı Soyadı Ünvanı İş Tel. (464) Faks (464)
  Vali 2282550-51 2140879
  Garnizon Komutanı 2233864-65 2233866
  Belediye Başkanı 2130200-01 2130193
  Cumhuriyet Başsavcısı 2130322 2176376
  Adalet Komisyonu Başkanı 2130326  
  İdare Mahkemesi Başkanı 2170110  
  Rize Üniversitesi Rektörü 2235375 2235376
  Baro Başkanı 2140297 2132970
  Rize Üniv.Rektör Yardımcısı 2235375 2235376
  Rize Üniv.Rektör Yardımcısı 2235375 2235376
  Rize Üniv.Rektör Yardımcısı 2235375 2235376
  Tıp Fakültesi Dekanı 2170364 2130498
  İlahiyat Fakültesi Dekanı 2141120-21 2141124
  Su Ürünleri Fakültesi Dekanı 2233159 2234118
  Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı 2235375 2235376
  Meslek Yüksek Ok.Müdürü 2280086 2280025
  Çay-Kur Genel Müdürü 2130280 2130251
  Askerlik Şube Başkanı 2130004 2131677
  Vali Yardımcısı 2175150 2130626
  Vali Yardımcısı 2133607 2130626
  Vali Yardımcısı 2131926 2130626
  İl Emniyet Müdürü 2130377-74 2140457
  Derepazarı İlçesi Kaymakamı 3113017 3113680
  İkizdere İlçesi Kaymakam V. 6412422 6412523
  Hemşin İlçesi Kaymakamı 6121001 6121003
  Ardeşen İlçesi Kaymakamı 7151008-23 7151355
  Fındıklı İlçesi Kaymakamı 5113004 5113988
  Çamlıhemşin İlçesi Kaymakamı 6517006 6517376
  Çayeli İlçesi Kaymakamı 5325001-02 5325003
  İyidere İlçesi Kaymakam V. 4161155 4162066
  Kalkandere İlçesi Kaymakamı 3213990 3213660
  Güneysu İlçesi Kaymakamı 3441003 3442357
  Pazar İlçesi Kaymakamı 3314004 3314437
Adnan ÖZBALABAN Fındıklı Belediye Başkanı 5113010 5113961
Ahmet BASA Pazar Belediye Başkanı 6121130 6121136
Ahmet METE İyidere Belediye Başkanı 3213007 3212640
Ahmet MİNDER Güneysu Belediye Başkanı 3441105 3441223
Ahmet TOPAL Tunca Belediye Başkanı 7458001 7458023
Halim Kazım BEKAR Hemşin Belediye Başkanı 6412990 6413030
Hasan KÖSEOĞLU İkizdere Belediye Başkanı 4161147 4161547
Hızır UZUN Yolbaşı Belediye Başkanı 3382007 3382048
Hüseyin ÇAKAR Muradiye Belediye Başkanı 2455449 2455296
İdris Lütfü MELEK Çamlıhemşin Belediye Başkanı 6517565 6517486
Kemal KÖSE Güneyce Belediye Başkanı 4667009 4667104
Mehmet KAZANCI Çaykent Belediye Başkanı 2412720 2412722
Mustafa OKUR Büyükköy Belediye Başkanı 5453004 5453425
Mustafa TÜYLÜOĞLU Madenli Belediye Başkanı 5446005 5446464
Mümtaz SİNAN Ardeşen Belediye Başkanı 7151005 7151351
Nihat ÇOLAK Kalkandere Belediye Başkanı 3314015 3312491
Rıza ÇAKIR Çayeli Belediye Başkanı 5325080-85 5325083
Salih UZUN Kendirli Belediye Başkanı 3245490 3245035
Süleyman YILDIZ Gündoğdu Belediye Başkanı 2463004 2463769
Şaban KALÇA Derepazarı Belediye Başkanı 3112677 3113019
Hasan KARAL AK Parti İl Başkanı 2130184 2130185
Mehmet ASLANKAYA CHP İl Başkanı 2174233  
Zeki MAYİ MHP İl Başkanı 2179640 2179640
Hasan DİYARBAKIR Serbest Bölge Müdürü 2260952-54 2260956
Erdal HAVUZ Standardizasyon Gn.Md. Rize Grup Başk. 2260272  
Seyfettin CEYLAN Liman Başkanı 2233389 2233389
Ömer YILMAZ Gençlik ve Spor İl Müdürü 2145026 2130480
Mehmet Nuri GEZMİŞ Sos.Hizmetler İl Müdürü 2130398 2130399
Ahmet ÖZÇELİK Tapu Sicil Müdürü 2130580-81 2130580
Hüseyin AK Kadastro Müdürü 2130412-13 2130411
Ayfer KULELİ Meteoroloji İst.Müdürü 2235271-72 2235272
Halis AYHAN Gümrük Müdürü 2261106 2260972
Salih DİNÇ Gümrük Muhafaza Müdürü 2260974 2130490
Sultan YILMAZ İl Özel İdaresi Genel Sekreteri 2130561-62 2130564
Orhan ARDINÇ İl Nüf.ve Vatandışlık Müd. 2130477 2146348
Seyfettin YILMAZ İl Afet ve Acil Durum Müdürü 2233400-02 2233401
Muharrem DEMİRCİ İl Planlama ve Koor.Müdür V. 2144894 2134893
Güler TOPUK Özel Kalem Müdürü 2130611-12 2140879
Enes TÜFEKÇİ İl Yazı İşleri Müdürü 2130625 2130626
Ercan ÖZGÜRBÜZ İl İdare Kurulu Müdürü 2145189 2130622
Şakir KURK İl Mahalli İdareler Müdürü 2130618 2130622
A.Hamit SUYABATMAZ İl Basın ve Halk.İlişk.Müdürü 2133549 2133549
Turgay ESEN İl Dernekler Müdürü 2131925  
Aydın ADALIOĞLU Sahil Güv.Trabzon Grp.K. 462-3254782  
Ali TONGÜL Defterdar 2130327-28 2130341
Fehmi Rasim ÇELİK İl Milli Eğitim Müdürü 2130436 2130441
Kenan SALİ Kredi ve Yurt Müdürü 2234797 2234796
Ercan ÇİÇEK Karayolları 103.Şube Şefi 2261550 2130416
Seyfettin YILMAZ Bayındırlık ve İskan Müd. 2130092-93 2131308
Dr.Mustafa TEPE İl Sağlık Müdürü 2130361-69 2130364
Dr.Neşe HASANOĞLU Sahil Sağ.Den.Mrkz.Tab. 2233861 2233861
Rüstem KOÇAL İl Telekom Müdürü 2144601-02 5551014
Ahmet BAL PTT Baş Müdürü 2235102 2235103
Adem ÇEKİÇ Tarım İl Müdürü 2130458-59 2130457
Av. Yusuf BALTACI Rize S.G.K.İl Müdürü 2130572-75 2130571
Yahya KANBUR Türkiye İş Kur.Rize İl Müd. 2130410 2130409
Mehmet TAÇOĞLU Bilim, Sanayı ve Teknoloji Md. 2130569-70 2131218
Cabir KADIOĞLU Çoruh Elektrik Mües.Md. 2130601-06 2130607
Şener FİDAN 9 ncu Hidrometri Şefi 2130356 2130355
İsmail HOCAOĞLU İl Kültür ve Turizm Müdürü 2130426 2130428
Muharrem ATALAR D.S.İ. Şube Müdürü 2144701 2144699
Sabit KANDEMİR İl Çevre Orman Müdürü 2130557  
Ceyhan ÖZTEN Orman İşletme Müdürü 2130558  
  DP İl Başkanı 2132827 2132400
Cemil ÇOLAK Saadet Partisi İl Başkanı 2141650  
Halil İbrahim ÇAĞTAY YTP İl Başkanı 2173211  
Hasan PEÇE BTP İl Başkanı 2130827-2915  
Meryem ÇOĞALMIŞ DSP İl Başkanı 2145943 2140302
Metin Sina KAN İP İl Başkanı 2146173  
Muharrem ÖKSÜZ Türkiye Değişim Harekatı İl Baş.    
Nusret KAYA BBP İl Başkanı 2142785  
  TÜRKİYE Partisi İl Başkanı    
Şafak MORGÜL SHP İl Başkanı    
Yakup YILMAZ Genç Parti İl Başkanı 2131072  
Eşref UZUN Merkez İlçe İl Gen. Mec. Üyesi (AKP) 2144212  
M. Aydın BİLSEL Merkez İlçe İl Gen. Mec. Üyesi (AKP) 2175854  
Muhammet AĞUN Merkez İlçe İl Gen. Mec. Üyesi (AKP) 2143550  
  Merkez İlçe İl Gen. Mec. Üyesi (AKP) 2132525  
  Merkez İlçe İl Gen. Mec. Üyesi (ANAP) 2171450  
Dursun Ali BALSÜZEN Ardeşen İl Gen. Mec. Üyesi (AKP)    
Dursun OFLUOĞLU Ardeşen İl Gen. Mec. Üyesi (AKP)    
Hakan GÜLTEKİN Ardeşen İl Gen. Mec. Üyesi (AKP)    
Osman HAŞİMOĞLU Çamlıhemşin İl Gen. Mec. Üyesi (AKP) 6572037  
Yüksel KARAMAN Çamlıhemşin İl Gen. Mec. Üyesi (CHP)    
Hanefi ÇEPNİ Çayeli İl Gen. Mec. Üyesi (AKP)    
Hasan ŞUŞOĞLU Çayeli İl Gen. Mec. Üyesi (ANAP) 5321314  
Şakir OKUMUŞ Çayeli İl Gen. Mec. Üyesi (AKP) 5328040  
Ali PURSA Derepazarı İl Gen. Mec. Üyesi (AKP) 2131850  
Yakup SAMANGÜL Derepazarı İl Gen. Mec. Üyesi (AKP)    
Metin SARI Fındıklı İl Gen. Mec. Üyesi (AKP) 5115345  
Bedirhan HACIİSLAMOĞLU Fındıklı İl Gen. Mec. Üyesi (CHP) 5114640  
Ali Rıza SANCAKTUTAN Güneysu İl Gen. Mec. Üyesi (AKP) 2145994  
Musa BÜYÜK Güneysu İl Gen. Mec. Üyesi (AKP) 3442797  
Abdulkerim KOÇAL Hemşin İl Gen. Mec. Üyesi (CHP)    
Nadir İNCE Hemşin İl Gen. Mec. Üyesi (AKP)    
Ahmet AKSU İkizdere İl Gen. Mec. Üyesi (AKP)    
Ensar EKŞİ İkizdere İl Gen. Mec. Üyesi (AKP)    
Hüseyin ÇAKIR İyidere İl Gen. Mec. Üyesi (AKP)    
Süleyman UZUN İyidere İl Gen. Mec. Üyesi (AKP)    
Hasan KANSIZOĞLU Kalkandere İl Gen. Mec. Üyesi (MHP)    
Mustafa ÖZTÜRK Kalkandere İl Gen. Mec. Üyesi (AKP)    
Erdal BİBER Pazar İl Gen. Mec. Üyesi (CHP)    
Leyla VEYİSOĞLU Pazar İl Gen. Mec. Üyesi (AKP)    
Rasim ÇORBACI Pazar İl Gen. Mec. Üyesi (AKP)    
Ayhan YILMAZ T.H.K. Rize Şb.Bşk. 2140896  
Cem TEMİZEL Müsiad.Rize Yön.Kur.Bşk. 2131280 2131580
Dr.Ulvi ERGÜVEN Rize-Artvin Tbb. Od.ı Bşk.    
Güven AKSOY Esnaf ve San.Kredi Koop. Başkanı    
Harun ERDOĞAN Yol-İş Sen. Bşk. 2171128  
Hayri Turgut KARTAL Deniz Ticaret Odası Başk. 2235315 2235315
Mehmet ALACA Hizmet-İş Sen. Bşk. 2170297  
Mehmet ÇOLAKOĞLU İnş.Müh.Od.Bşk. 2173005 2171524
Mehmet ERDOĞAN Rize Ticaret Borsası Bşk. 2174313 2173994
Mehmet ŞAHİN Öz Gıda-İş Sen. Bşk. 2171128  
Metin BIÇAKÇI Makine Mühendisleri Odası Başkanı 2133294  
Muammer ATILGAN Esnaf ve San.Od.Bşk. 2132397 2140712
Muammer BERBEROĞLU Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Bşk. 2171009 2173542
Muhammet PERTEK Ziraat Mühendisleri Odasi Başk. 2142811 2133298
Mustafa KÜLÜNKOĞLU Risiad Başkanı 2131419 2131446
Müfit AKMAN Türkiye Ziraatçılar Dern.Rize Şb.Bşk. 535-4404295 2142912
N.Naci BAYRAKTUTAN Tek Gıda-İş Sen.Bşk. 2171128 2172770
Nevzat PALİÇ Ziraat Od Bşk.V. 2233504  
Nevzat PALİÇ Kivi Birliği Başkanı 2233667  
Nurettin TANDOĞAN Jeofizik Müh.Od.Doğu Krd. Böl.Tem 462-3341105 462-3341110
Ömer OFLUOĞLU Tic.ve San.Od Bşk. 2148855 2122200
Muzaffer TURAN Şof. Ve Oto.Oda. Başkanı 2172258-8717 2234646
Yılmaz KAVALCI 47 Sayılı Rize Tar.Krd.Koop.Bşk. 2172068 2130638
Betullah KILIÇ Kuveyt Türk Bank. Md. 2170900  
Burak Çağdaş GAZDAĞ Garanti Bankası Md. 2176110 2176017
Cafer BAL Türkiye Finans Katılım Bank.A.Ş.Şb.Müdürü 2132108  
Demet KANBEROĞLU Şekerbank Bankası Md. 2131046 2130027
Mehmet KAYA İş Bankası Md. 2130064 2130070
Nevare EMİRALİOĞLU Türk Ekonomi Bankası (TEB) Şb.Müdürü 2133511  
Oğuz TİRYAKİ Asya Katılım Bank. Md. 2170978  
Özgür Devrim GÜVENSOY Denizbank Müdürü 2170488 2170485
Sabit KARAOĞLAN Yapı Kredi Bankası Md. 2131597 2130083
Sabri ELMACI Vakıflar Bankası Müd. 2130077-78 2130079
Sefa ÇELİK Akbank Müdürü 2130005 2130008
Selahattin DEMİRCİ Finansbank Müdürü 2170265  
Selim TÜFEKÇİ Ziraat Ban.Müdürü 2130032-38 2130036
Sema TORNACI HSBC Rize Şb.Müdürü 2120996  
Tuncay KORAMAZ Halk Bankası Müd. 2130057 2130075
  Rize Hizmet Vakfı 2145142  
  İşitme Eng.Der.Başkanı 2140319  
  Gaziler Der.Rize Şb. Başk. 3313877  
Ali Rıza KÖROĞLU Kütüphaneciler Der. Rize Şb. Bşk. 2233457  
  Rize Çevre Kor. Vakf. 2145142  
Hüseyi KAHVECİ Sos.Yrd.ve Day. Vakf.Md. 2149865-66 2172210
Kemal AKSU Şehit Aileleri Yard.Der. 2142802  
Kemal ÇELİK Bedensel Eng.Der.Başk. 2178693  
Köksal KASAPOĞLU Tüketici Hakl.Drn.Rize Şb.Bşk. 2171082 2122200
M.Ayhan USTA Fakir ve Muht.Yard.Der.Rize Şube Başkanı 2171335  
Mehmet Nuri GEZMİŞ Türkiye Kızılay Drn.Rize Şb.Bşk. 2132930  
  TEMA Vakfı İl Temsilcisi 2146246  
Osman ÇELİK Atatürkçü Düş.Dern.Rize Şb. Bşk. 2144286