trabzon şubesi
rize il temsilciliği

Ekrem orhon mahallesi, Kemalyeri Caddesi No:15, 53100 Rize
tel/fax:0 464 213 32 95
e- posta : rize@mmo.org.tr

Etkinlikler 1 Etkinlikler 2 Etkinlikler 3
 
TOPLANTILI YEMEK VE PLAKET TÖRENİ

Her yıl düzenlemekte olduğumuz temsilcilik iftarlarımıza Rize İl Temsilciliğimiz ile veda ediyoruz.22.05.2019 tarihinde Yakamoz Restoranda düzenlenen iftara üyelerimiz yoğun bir şekilde iştirak etti. Makine Mühendisleri Odası Trabzon Şube Yönetim Kurulu üyeleri,Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Temsilcileri, Sivil Toplum Kuruluşların Temsilcileri ve çok sayıda misafir katıldı. Şube sekreterimiz Önder Durmuş, Temsilcilik Yürütme Kurulu Başkanımız Metin Bıçakçı ve Fındıklı belediye başkanı aynı zamanda üyemiz Ercüment Cervatoğlu’nun birer konuşma yaptığı yemekte mesleğinde 40. yılını dolduran üyelerimiz Hasan Bilal, Hasan Köseoğlu ve Necdet Semiz’e plaketleri takdim edildi.Haber: Vira, Zümrüt, Gazete Rize,,kackar53, karadeniz sonhavadis

 

ÜYELERİMİZLE YEMEKLİ TOPLANTI: Şube Yönetim kurulumuz, Davetlilerimiz ve Üyelerimizin de İştirak ettiği yemekli toplantımız 3 Ağustos 2012 tarihinde Yakamoz Restaurantta Yapıldı. Yemekli toplantıya üyelerimizden 60 Kişi katıldı.

 

GEÇMİŞTEN ESİNTİLER.....BULUŞTUK....

Odamızın toplantılı yemeği 21 Şubat 2007 tarihinde Güneysu Dört Mevsim Balıkçılıkta yapıldı. Toplantılı yemeğimizi Trabzon Şubesi Yönetimi ve meslektaşlarımız katıldı. Yemeğe Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü bünyesinde 2007 yılında işe başlayan 19 yeni Makine Mühendisi meslektaşımız iştirak ederek, yeni ve eski mühendis arkadaşlarımız birbirleriyle tanıştı.

Resimleri büyütmek için tıklayın !

Yemek Sonrası Makine Mühendislerinden bir grup arkadaşlar toplu resim çektirdi.  Rize MMO İl yönetimi, Trabzon Şube Yönetimi, Çaykur Makine Dairesi Başkanı A.Riza Aslan bilgi alışverişinde bulundu.

Daha sonra, Rize İl Temsilcilik Başkanı Sn. Metin BIÇAKÇI ve Trabzon Şube Sekreteri Sn. Bülent DEĞERLİ birer konuşma yapıp çalışmalar ve hedefler hakkında bilgi verdiler

Ayrıca; Yemekte Serbest piyasada çalışan mühendis arkadaşlarımız, Çaykur çalışanları bir araya gelerek sorunlarını tartıştılar. Ayrıca bu yemek sayesinde yeni ve eski mühendisler tanışmışta oldular.

Meslektaşlarımız ile bu tür etkinliklerin devamını diliyoruz. tüm mühendis arkadaşların desteğini bekliyoruz.

Bazı meslektaşlarımız yemeği yemeden önce iyice incelerken, bazı arkadaşlarımız ise incelemeden gözü kapalı yemeyi tercih etti :)

Hamdullah Çuvalcı arkadaşımız o gece çok ciddiydi ..Bülent Değerli hocamız ise karizmatik :)