trabzon şubesi
rize il temsilciliği


tel/fax:0 464 213 32 95
e- posta : rize@mmo.org.tr

Etkinlikler 1 Etkinlikler 2 Etkinlikler 3
ÜYELERİMİZLE YEMEKLİ TOPLANTI: Şube Yönetim kurulumuz, Davetlilerimiz ve Üyelerimizin de İştirak ettiği yemekli toplantımız 3 Ağustos 2012 tarihinde Yakamoz Restaurantta Yapıldı. Yemekli toplantıya üyelerimizden 60 Kişi katıldı.

15 MAYIS 2011 DE ANKARA'DAYDIK: Haklarımız için, geleceğimiz için, halkımız için, ülkemiz için 15 Mayıs 2011 Pazar günü Ankara‘da TMMOB Mitingi‘nde buluştuk. İlimizden mitinge 73 kişi (2 otobüs) katıldı. 14 Mayıs 2011 tarihinde ilimizden 2 otobüs kaldırılarak Ankara'ya gittik.  Miting Broşürü için tıklayın
ÜYELERİMİZLE YEMEKLİ TOPLANTI: Şube Yönetim kurulumuz, Davetlilerimiz ve Üyelerimizin de İştirak ettiği yemekli toplantımız 25 Ağustos 2010 tarihinde NevaPark  (Yeni Kültür sitesi Altı) da yapıldı. Katılan tüm üyelerimize Şube Yönetim kurulumuza teşekkür ederiz.
YEMEKLİ TOPLANTI :11 Eylül 2008 Perşembe akşamı saat 19:00 da DR Sofram restaurant (Çok Katlı otopark karşısı) 3. katında, Trabzon Şube Yönetim kurulumuzun da iştirak ettiği  üyelerimiz ile Yemekli bir toplantı gerçekleştirdik.Toplantıda üyelerimiz ile bilgi alışverişinde bulunduk,kaynaşmayı sağladık ve Trabzon yönetim kurulumuz ile yemek sonrasında, İl temsilciliğimiz için satın alınması düşünülen yerleri inceledik.Haberin Devamı için tıklayın
YAPITECH 2008 FUARINI ZİYERET ETTİK: 21-25 Mayıs tarihinde Trabzon Dünya Ticaret Merkezinde Düzenlenen "Yapitech 2008" fuarına katılmak üzere ilimizden  25 Mayıs Pazar günü saat 11:00 de Rize Meydanı PTT önünden araç kaldırılarak, meslektaşlarımız ve diğer mühendis arkadaşlarımız ile birlikte fuarı ziyaret ettik.
ÜYELERİMİZLE TOPLANTI YAPTIK: Rize Temsilciliğimize bağlı üyelerimizle 3 Ocak 2008 tarihinde saat 18:00 de TMMOB lokalinde toplanarak 2006-2007 yılı çalışmaları ile ilgili Şube Yönetiminin de katıldığı bir toplantı gerçekleştirdik.Toplantıda  Rile MMO Temsilcilik Başkanı Metin BIÇAKÇI yapılan çalışmalar hakkında bilgi vererek üyeleri bilgilendirdi. Trabzon Şube Başkanı Osman Gökhan BALİ da il temsilciliğimizin çalışmaları, Trabzon şubesinin yaklaşımı ve  yapılan çalışmaların genel bir değerlendirmesini yaptı.Toplantıda üyelerimizin de görüşleri alındı.
III. BAKIM TEKNOLOJİLERİ KONGRESİ ve SERGİSİ 22-25 Kasim 2007 tarihleri arasında Denizli'de düzenlenen 3.Bakım Teknolojileri kongresi ve sergisine ilimizden 16 mühendis arkadaşımız ile ilimizden katıldık.

Kongreye katılımımızda destek olan; 
Onur otomat Sanayi Genel Müdürü Sn. Gaffur ONUR beye, Denizli Şubesi Yönetim Kurulu'na
Çaykur Genel Müdürlüğü yetkilileri
ne teşekkür ederiz.KONGRE KATILIM RESİMLERİ İÇİN TIKLAYIN !

 1.KARADENİZ'DE SANAYİLEŞME VE ÇEVRE SEMPOZYUMU: 16-17 tarihinde Trabzon'da Karadeniz Teknik Üniversitesi Osman Turan Kültür ve Kongre merkezinde yapıldı. Sempozyuma ilimizden 22 arkadaşımız ile birlikte katıldık. I. Karadeniz'de Sanayileşme ve Çevre Sempozyumu Programı için tıklayınız

Rize Valimiz Sn. Kasım ESEN'e sempozyum bildiri kitabı ve Sempozyum sonuç bildirgesini 3 Aralık 2007 de sunarak sempozyum sonuçları hakkında bilgi verdik.

Sempozyum Sonuç Bildirgesi için tıklayın !

YEMEKLİ TOPLANTI :Temsilciliğimize kayıtlı üyelerimiz ile 26 Mart 2008 tarihinde Saat 19:00 da Şube Yönetim Kurulumuzun da iştirak ettiği, Şehzade Restaurantta yemekli bir toplantı düzenlendi. Yemekli Toplantı öncesi Şube Yönetim Kurulumuz ile; Temsilciliğimizin yapılacak faaliyetlerle ilgili düşünceleri, talepleri , sorunlar ve çözümleri ile ilgili bilgi alış verişinde bulunuldu.
 
     

 25 Yılını dolduran üyelerimize plaketleri takdim edildi.

Etkinliklerin Devamı için Tıklayın !